Жительница Днепра оказалась на острове одна с младенцем (видео)

Водный патруль спас женщину, которая оказалась на острове одна с ребенком.

В четверг, 15 августа, около полудня по спецлинии 102 позвонила женщина, которая сообщила, что она не может вернуться с одного из островов на реке Днепр. С ней маленький ребенок.

Инспекторы водного патруля связались с ней и выяснили, на котором из островов находится заявительница. Вскоре водники добрались до него.

На вопрос, как женщина оказалась на этом острове одна да еще и с младенцем, она объяснила, что ее сюда привезли на резиновой лодке двое ее знакомых мужчин. У одного был день рождения, и они хотели его там отпраздновать. Однако впоследствии женщина захотела вернуться, а ее так называемые «друзья» сели в лодку и поплыли прочь. Гражданка осталась на острове одна с маленьким ребенком и без возможности самостоятельно вернуться домой. Именно поэтому и вызвала на помощь полицию.

Водный патруль доставил женщину с ребенком до берега и передал матери заявительницы. Также полицейские провели профилактическую беседу о безопасности такого поведения.

врятували з острова

Водний патруль врятував жінку, яка опинилася на острові одна з немовлям.15 серпня, близько опівдні спецлінії 102 зателефонувала жінка, яка повідомила, що вона не може повернутися з одного з островів на річці Дніпро. З нею маленька дитина.Інспектори водного патруля зв'язалися з нею і з'ясували на якому з островів знаходиться заявниця. Незабаром водники дісталися до нього. На питання як жінка опинилася на цьому острові одна та ще й з немовлям, вона пояснила, що її сюди привезли на гумовому човні двоє її знайомих чоловіків. У одного був день народження і вони хотіли його там відсвяткувати. Проте згодом, жінка забажала повернутися, а її так звані "друзі" сіли у човна й поплили геть. Громадянка залишилась на острові одна з маленькою дитиною і без можливості самостійно повернутися додому. Саме тому й викликали на допомогу поліцію.Водний патруль доставив жінку з дитиною до берега та передав матері заявниці. Також поліцейські провели профілактичну бесіду щодо безпечності такой поведінки.#Дніпропатруль, #ПорядокЦеТи

Опубліковано Патрульна поліція Дніпропетровської області Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий