Впятеро дороже: сколько «ДнепрАзот» хочет за хлор

Как сообщал «Репортер», сегодня, 20 июля, «ДнепрАзот» официально объявил о возобновлении работы хлорной группы цехов.

Директор КП ДОС «Аульский водовод» Виктор Страшко считает предложение «ДнепрАзота» о закупке жидкого хлора по предложенной цене экономически необоснованной.

Об этом руководитель коммунального предприятия написал на своей странице в фейсбуке.

По его словам, «ДнепрАзот» предлагает закупать у него жидкий хлор по цене 47 208 грн. за тонну с НДС на условиях полной предоплаты. Это почти впятеро дороже, что «Азот» продавал в прошлом году. Как считает Виктор Страшко, такое существенное повышение цены на хлор повлияет на рост тарифов на воду, что в свою очередь приведет к еще большему социальному обострению.

— Сьогодні, від АТ «Дніпроазот», надійшла пропозиція здійснювати прямі поставки хлору рідкого, безпосередньо підприємствам-водоканалам, які забезпечують споживачів питною водою. Дуже доречна пропозиція, приймаючи до уваги той факт, що залишків рідкого хлору на водоканалах майже немає​. Але вартість хлору зросла до 47208 грн за 1 тону з ПДВ, на умовах повної (стовідсоткової) оплати. Це майже в п’ять разів дорожче, ніж Азот продавав у минулому році. Водоканали не мають джерела фінансування збільшених витрат на закупівлю рідкого хлору по завищених цінах, це не передбачено діючим тарифом, затвердженим постановою НКРЕКП. Таке суттєве збільшення ціни на хлор вплине на зростання тарифів на воду, що призведе до ще більшого соціального загострення. Враховуючи викладене, пропозицію АТ»Дніпроазот» щодо закупівлі рідкого хлору за запропонованою ціною вважаємо економічно не доцільною. Культурно висловлюючись, це звичайна чергова спекуляція, за яку знову повинна буде заплатити наша громада. Нова тарифна формула «газованої води» вже в дії: газ+хлор=вода, — написал Виктор Страшко.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий