5 кращих компаній-виробників сантехніки

Основна частина сантехнічного обладнання виробляється в Європі. Тому відомі європейські торгові марки встигли себе зарекомендувати на світовому ринку. Ми розповімо про найбільш затребувані і успішні компані

Основна частина сантехнічного обладнання виробляється в Європі. Тому відомі європейські торгові марки встигли себе зарекомендувати на світовому ринку. Ми розповімо про найбільш затребувані і успішні компанії, з багаторічною історією і великим багажем досвіду і знань.

Топ-5 виробників сантехніки:

  1. «Grohe» (Німеччина);
  2. «Roca» (Іспанія-Росія);
  3. «Oras» (Франція);
  4. «Hansgrohe» (Німеччина-США);
  5. «Cersanit» (Польща).

«Grohe» — німецький виробник, що втілює в собі чудову якість і зручність при експлуатації. Гарантія на продукцію — до 10 років. Як стверджує ​​Aquacity, під цим брендом у всьому світі можна купити змішувач, компоненти для душа, системи змиву та інсталяції, комплекти для установки. Компанія утворилася в 1936 році, і за цей період була виконана неймовірна робота. Продуманий менеджмент, постійне впровадження інноваційних технологій дозволяють компанії «Grohe» займати більше 8% світового ринку. Всі вироблені елементи, які поставляються до 130 держав, компанія маркує визнаним знаком якості «Made in Germany». Неймовірна кількість грамот і сертифікатів, більше 240 інноваційних ідей підтверджують лідерські позиції бренду.

«Roca» — іспанський виробник, що пропонує своїм клієнтам справжні витвори мистецтва за прийнятною ціною. Тривалість експлуатації, якість, поєднуються з чудовим дизайнерським виконанням. Вироби бренду дозволяють стильно і нестандартно облаштувати свій простір. Хай-тек, прованс, класика або авангард — будь-які ідеї можна підібрати під свій стиль в каталогах компанії. За більш ніж 100 років активного розвитку і нескінченного вдосконалення продукції, що виготовляється, концерн дійшов до лідерського рівня. Різноманітні товари для ванної кімнати виробляються на більш ніж 80 підприємствах в Росії, Америці і Європі. В асортиментному ряді компанії представлені ванни, унітази, дзеркала, змішувачі, раковини. Неймовірна функціональність і демократична ціна роблять виробника «Roca» особливо популярним на вітчизняному ринку.

«Oras» — компанія, що спеціалізується на технічних інноваціях і високому рівні відповідності показникам «якість-ціна». Підійде сім’ям, які дбайливо ставляться до сантехніки. Фінський виробник розробляє, виготовляє і просуває змішувачі різних видів, компоненти і арматуру. Використовуючи інновації в процесах виробництва, компанія змогла найкращим чином поєднати пластмасу, латунь і електроніку. Існує підприємство з 1945 року.

«Hansgrohe» — бренд, який цінують подібно лідеру рейтингу – «Grohe». Компанія відома тим самим: німецькою якістю, високими технологіями, ергономікою і уважним ставленням до деталей. За 117 років свого існування вона створила собі високий статус, підтвердивши репутацію одного з найбільш успішних виробників довговічної та якісної продукції. Саме фахівцями бренду був запущений ряд геніальних розробок, якими сьогодні користуються мільйони людей у ​​всьому світі. Зокрема, це регульовані по висоті панелі душа, магнітні кріплення, спеціальні системи економії води. Чудовий асортимент сантехніки щорічно поповнюється новими моделями. Компанія забезпечує повний контроль якості продукції, що виробляється на всіх етапах. Вишукані дизайнерські рішення дозволяють використовувати вироби в ретро, ​​класичних і ультрамодних стилях.

«Cersanit» — відомий в Польщі і за її межами бренд сантехнічного обладнання. Торгова марка ставить в центрі уваги безпеку споживачів і якість виготовленого обладнання. В асортименті бренду представлені спеціальні серії з антибактеріальним покриттям. До складу кераміки додаються іони срібла. Цікаво, що бактеріостатичний ефект здатен зберігатися до 30 років. Вироби компанії мають високу ергономічність, бездоганну якість, ексклюзивний дизайн, демократичну ціну і максимальну економію простору.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий