На Днепропетровщине девушка вскрыла себе вены (видео)

Попытка самоубийства была предпринята 20 сентября в Кривом Роге.

Подробности случившегося в Металлургическом районе города сообщили в местной патрульной полиции.

Примерно в 3 часа ночи к правоохранителям поступила информация о намерении человека покончить с собой.

Инспекторы приехали на место и обнаружили девушку, которая лежала на полу с окровавленными запястьями. Она пыталась наложить на себя руки с помощью ножа. Возле сустава текла кровь. Девушка уже порезала себе вены.

Патрульные сразу же оказали ей первую неотложную медпомощь, продезинфировали раны, наложили повязку для остановки кропотечения и вызвали скорую.

Бригада медиков госпитализировала девушку в больницу. В данный момент жизни пострадавшей ничего не угрожает.

Криворізькі патрульні врятували дівчину, яка мала наміри звести рахунки з життямБлизько 3-ї ночі поліцейські отримали повідомлення про спробу самогубства в Металургійному районі.Оперативно прибувши на вказане місце, інспектори виявили на підлозі дівчину з закривавленим зап’ястям. Громадянка намагалася звести рахунки з життям завдавши собі тілесних ушкоджень ножем, який лежав поруч. В зоні суглобу сочилася кров. Дівчина порізала собі вени.Не гаючи часу, патрульні надали потерпілій першу невідкладну медичну допомогу, продезінфікували зону можливого зараження, наклали пов’язку, аби зупинити кровотечу та викликали медиків.Бригада швидкої медичної допомоги шпиталізувати дівчину до лікарні.Завдяки професійним діям патрульних та лікарів наразі життю потерпілої нічого не загрожує.Пам’ятайте, що життя – найцінніше, що має людина! Вчасно реагуйте на незвичну поведінку особи, що перебуває в стресовому стані та звертайтеся за професійною допомогою.#kr_police #patrolpolice #policeukaine #KryvyiRih #новаполіція #патрульнаполіція #національнаполіціяукраїни #кривийріг #ПоліціяКривогоРогу

Опубліковано Патрульна поліція Кривого Рогу Четвер, 20 вересня 2018 р.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий