Полицейские некрасиво обошлись с женщиной-адвокатом (фото, видео)

Вчера, 9 августа, криворожская адвокатесса Оксана Рогозина прибыла с подзащитным в следственное управление Нацполиции в Кривом Роге.

Юрист зарегистрировалась и предоставила личное удостоверение. Однако полицейские начали действовать, как говорится, не по уставу. Они начали толкать женщину, хватать за руки, избили, вытолкали её из помещения, бросили на асфальт и закрыли за ней двери. Однако подзащитного затащили в помещение.  Внимание акцентируется на том, что полиция заведомо знала, что женщина является адвокатом.

Комитет защиты прав адвокатов Днепропетровской области сообщает, что данный инцидент является преступлением. Пострадавшая же сообщила о произошедшем в полицию по номеру 102. Также Рогозина обратилась на горячую линию Нацполиции Украины.

В планах юриста подать заявление в прокуратуру области, сообщает dp.oblast.online.

Беспрецедентне побиття поліцією жінки-адвоката на Дніпропетровщини!Сьогодні, 09.08.2018 р. під час виконання своїх професійних обов`язків, у м.Кривий Ріг, Адвоката — Рагозіну Оксану Вадимівну було ПОБИТО поліцією!!!Жінку-адвоката, яка разом із підзахисним прибула до відділу поліції, надала документи, зареєструвалася в журналі відвідувачів, — поліціанти: штовхали, хапали за руки, побили, кинули на асфальт та закрили перед її очима двері державної установи!!! Підзахисного в цей же час заштовхали до будівлі поліції.Причина: намагання НЕ допустити Адвоката до клієнта для надання професійної правничої допомоги під час його затримання!Адвокатом здіснено виклик за телефоном «102» та повідомлено про злочин на «гарячу лінію національної поліції».Злочин відносно Адвоката — О.В.Рагозіної скоєно попри 100% обізнаності співробітників поліції про те, що : 1) Перед ними — Адвокат (документи, що підтверджували професійний статус- були предьявлені), 2) Адвокат прибула ІЗ підзахисним після участі в обшуку!!! для продовження виконання професійних обов`язків Захисника в момент затримання підзахисного (повноваження адвоката у справі були надані); 3) Врешті-решт — щодо ЖІНКИ!!! на яку накинулися разом декілька «правоохоронців»!!!На теперішній час: 1. Медична допомога адвокату О.Рагозіній — надано;2. Звернення до Комітету захисту проф.прав Ради Адвокатів області- направлено;3. Заява про вчинення злочину подано.4. Скликано позачергове екстрене засідання Комітету захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Дніпропетровської області.5. Прийнято рішення про необхідність звернення Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області до: Начальника ГУНП в Дніпропетровській області; Прокурора Дніпропетррвськоі області; Голови НАА України.Комітет захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Дніпропетровської області знаходиться на постійному зв’язку із Адвокатом — Оксаною Рагозіною.Справа знаходиться під контролем Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області.

Опубліковано Комітет захисту прав адвокатів Ради адвокатів Дніпропетровської області Четвер, 9 серпня 2018 р.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий