Міський голова Андрій Білоусов вітає всіх кам`янчан з Днем перемоги

Шановні кам’янчани! Дорогі ветерани!
Прийміть найщиріші вітання зі святом Великої Перемоги!

Це свято одночасно і радості, і пам’яті, і печалі. Здобуте ціною мільйонів людських жертв, воно не залишає байдужим нікого. У цей день всі ми особливо гостро відчуваємо, що означає бути вірним Батьківщині і як важливо вміти відстоювати її інтереси.

За останній час у нашій державі відбулось багато політичних та соціальних змін.  Але ви, дорогі ветерани, були і залишаєтесь для всіх нас незмінним прикладом бойового духу, згуртованості, відваги та високої відповідальності. У тяжкі роки війни ви мужньо захищали рідну землю, а у мирний час – заново відроджували країну з руїн. Щира подяка і низький уклін вам за це! Пам’ять про ваші ратні та трудові подвиги назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Пройшовши крізь спалахи вогняних років, ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Бути вашими спадкоємцями – величезна честь для всіх нас.

Щастя вам, міцного здоров’я, родинного затишку і ще довгих років життя, дорогі ветерани й учасники війни! Нехай вас оминають хвороби та біди, нехай таким же незламним, як завжди, залишається ваш дух!

Миру і злагоди, добробуту та віри у краще майбутнє бажаю всім кам’янчанам!

Зі святом! З Днем Перемоги!

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий