2 протокола за то, что не пропустили пешеходов (фоторепортаж)

Водители Каменского! Полиция не дремлет

В пятницу 29 сентября, около 8 утра, на перекрестке пр. Стуса (Комсомольского) и ул. Каштанов экипаж полиции составил документы на 2-х водителей: одна иномарку и старенький «москвич».

На вопрос журналиста полицейские ответили: водители нарушили п.16.2 Правил дорожного движения – не пропустили пешехода. За данное нарушение предусматривается штраф 425 грн.

Удалось немного пообщаться с водителем «Москвича». Мужчина в возрасте. На злостного нарушителя не похож. По его мнению, он не помешал пешеходу. Полицейский отреагировал мгновенно. Достал планшет и готов был продемонстрировать видео инцидента. Но смотреть не стали. Оказывается, водитель опаздывал на похороны…

Когда «Репортер» покидал место событий, на водителей составлялись протоколы.

Для информации:

Правила дорожнього руху

п.16. ПРОЇЗД ПЕРЕХРЕСТЬ

16.2. На регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає, а також велосипедистам, які рухаються прямо в попутному напрямку.

Кодекс України про адміністративні правопорушення 

Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, — тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

 

 

 

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий