Адвокат пьяного охранника Яроша, стрелявшего в таксистов, заговорил о «Деле Каменских таксистов»

Об этом он написал 6 июня на своей странице в Фэйсбук.

Приводим текст без изменений (оригинал смотрите по ссылке):

Справа «Кам’янських таксистів» 
(до речі є всі підстави її так називати).

За моєю заявою та на підставі ухвали слідчого судді, нарешті, слідчим Кам’янського відділу поліції порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України, за фактом нанесення тяжких тілесних пошкоджень Навроцькому М.П.

Але…. 
Цікаво те, з якою швидкістю та наполегливістю, неупередженістю, всебічністю слідчі розпочали досудове провадження.

Пам’ятаєте (я про швидкість), як наступного дня після внесення відомостей в ЄРДР, підозрюваного Навроцького М.П. зі зламаними пальцями та головою потягли на санкцію? Як швидко її розглянули та запхали його до в’язниці?

А от тепер інша справа по тій же статті (ч. 4 ст. 296) але чомусь, на протязі 8 днів з дня порушення справи, підозру не вручено, на санкцію нікого не тягнуть, навіть жодної слідчої дії не проведено. Навроцького не визнано навіть потерпілим!

Авжеж…. 
Просто коли затримали Навроцького М.П. всі були впевнені, що саме він побив таксистів, прострелив ноги та стовідсотково його провина доведена. 
Ну, що ж відео, яке так гучно обговорювалось і є беззаперечним доказом злочинних дій таксиста, як з’ясовується не є підставою для його затримання, ув’язнення та проведення неупередженого розслідування!

Продовжуємо слідкувати.

А з боку нашого адвокатського об’єднання хочу впевнити, що ми доведемо цю справу до суду та обвинувального вироку!

От автора. Очередной раз адвокат участника АТО, Михаила Навроцкого, опять «забывает», что его подопечный был пьян и с оружием. Необходимо еще раз отметить глубокое уважение к соотечественникам, которые защищали независимость Украины на Донбассе. Но при этом, важно подчеркнуть, что само участие в АТО не должно стать «пропуском» к нарушению законов.

Тем же согражданам, которые, будут требовать не наказывать виновного по той причине, что он имеет боевые заслуги, наверное надо задать себе вопрос: «Если, не дай Бог, в мирной жизни ранят или искалечат их близких. А потом выяснится, что виновник — выпивший участник АТО. Им станет от этого легче? Скажут ли они, чтобы виновного отпустили?..»

Кстати, сам Дмитрий Ярош по ситуации с Михаил Навроцкий заявил: «Участь у війні не індульгенція, що звільняє від гріхів. Конкретні інструкції, як себе поводити, відзначаючи свій День народження, він (Навроцький – прим.автора) мав і їх порушив. За що буде нести заслужене покарання. Тиснути на досудове слідство і суд, кричати про «зраду» і «політичні переслідування добровольців» не буду».

Еще раз подчеркну, что конфликт между охранниками Дмитрия Яроша и таксистами в Каменском – далеко не рядовой инцидент. Решение по нему не будет легким. Но оно должно быть максимально прозрачным и справедливым…

О всех подробностях инцидента – читайте по ссылке.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook