Полезная информация от спасателей Каменского

Профилактика против пожаров.

«Репортер» располагает официальной информацией. Приводим ее без изменений:

«14 вересня рятувальники 9-ої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд серед відпочивальників на природі вздовж Лівобережного дренажного каналу міста Кам`янського.

У ході профілактичного заходу вогнеборці роз’яснили громадянам правила безпечного відпочинку на природі та біля водойм. Співробітники ДСНС наголосили відпочиваючим яких заходів безпеки необхідно дотримуватись під час перебування в лісі.

Також рятувальники нагадали людям про небезпеку від розпалення багаття у непристосованих для цього місцях та попередили, що залишене без нагляду багаття може призвести до масштабної пожежі.

Крім того, інспектори із запобігання надзвичайним ситуаціям звернули увагу й на те, що спалювання сміття та сухостою на присадибних ділянках нерідко стає причиною пожеж і призводить до матеріальних втрат. «Не використовуйте відкритий вогонь задля спалення сухої трави та сміття, не залишайте багаття без нагляду, паліть у призначених для цього місцях та не кидайте недопалки чи не загашені сірники на легкозаймисту поверхню», — роз’яснювали фахівці пожежно-рятувальної справи».  

 

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий