Рятувальники привітали випускників зі святом останнього дзвоника

Редакція має в розпорядженні офіційний реліз Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. Публікуємо його без змін.

26 травня на подвір’ї «Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія», прикрашеного жовто-блакитними кульками зібрались учні, вчителі, випускники й батьки аби відзначити свято останнього дзвоника.

За роки шкільного життя цьогорічні випускники почули безліч дзвінків на уроки і перерви.

Сьогодні для них настала урочиста хвилююча мить, яку вони запам’ятають на все життя.

Кожна дитина, що навчається у «Гармонії» відчуває, що школа – це їхній рідний дім, де вони провели стільки чудових років.
Відкривала урочисте свято директор навчального закладу та привітала школярів та всіх присутніх зі святом останнього дзвоника. Саме цей день особливий для випускників, які стають на шлях нового, дорослого життя.

За традицією на урочистий захід завітали й рятувальники Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Начальник міського управління Володимир Ярема привітав присутніх із закінченням навчального року, побажав обрати правильний шлях та ніколи не відступати перед невдачами, які можуть трапитись у житті.

Окремо співробітники ДСНС подякували колективу, який активно пропагує безпеку життєдіяльності серед підростаючого покоління та взяв участь в обласних змаганнях Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Також співробітники Служби «101» вручили грамоти й подарували дітям різноманітні подарунки.

Наостанок для маленьких і дорослих пролунав останній дзвоник у цьому навчальному році.​

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий