Як деякі українські політики піаряться на темі Дня Перемоги

Друга Світова та Велика Вітчизняна Війни… Так, склалося, що саме 9 травня щороку традиційно у колишньому Радянському Союзі відзначався День Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками Це одна з найбільш величних і водночас суперечливих дат в історії народів колишніх радянських республік і багатьох країн Європи.

Дана війна назавжди залишиться надзвичайно трагічною сторінкою в історії нашої країни. За офіційною статистикою самі лише військові втрати України становлять 7 млн. чоловік. А скільки поховано в 28 тисячах братських могил і багатьох тисячах невідомих, безіменних на її території – вже не дізнається ніхто. Війна забрала понад 3,9 млн. мирних жителів країни, а 2,4 млн. молодих працездатних українців вивезли на примусові роботи до Німеччини, більшість з яких так і не повернулося додому. На руїни перетворилися 714 міст і селищ міського типу, понад 28 тис. сіл. Зруйновано близько 16 тис. промислових підприємств, понад 30 тис. колгоспів та радгоспів. Загальна сума збитків, заподіяних населенню й народному господарству республіки була оцінена у майже 1,2 трлн. карбованців. Пам’ять про ці жертви і про подвиг народу зобов’язує нас усвідомити: якби не було спільної Перемоги над фашизмом, післявоєнних поколінь не існувало би. Не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації, оскільки за планом «Барбаросса» 80 % населення західних областей України підлягали знищенню, а решта 20% мали стати рабами.

Від Дня Перемоги нас відділяє 73 роки. З кожним роком залишається все менше ветеранів, які зі зброєю в руках боролись із фашизмом, ветеранів тилу, дітей війни, які її пережили та знають про ці страшні події не з підручників історії, книг, фільмів та чуток. Для цих людей ця війна можливо являється ключовою подією життя.  Як свідчить народне прислів’я — без минулого немає майбутнього. Безумовно всім наступним поколінням необхідно знати реальну ситуацію тих подій та безумовно пам’ятати про це.

На даний час ситуація у деяких регіонах нашої країни залишається нестабільною. Діяльність політичної еліти держави (вина про дану ситуацію лежить на кожному з них) призвела до критичної ситуації. Нажаль певними політичними структурами, опозиційними народними депутатами Є. Мураєвим, М. Добкіним, колишнім народним депутатом О. Бондаренко використовуються розбіжності у поглядах українців на події середини ХХ сторіччя для підняття власного політичного рейтингу, вирішення різноманітних вузькопартійних та «кланових» питань тощо, у тому числі, нажаль, спекулюється питання  перемоги над німецько-фашистськими загарбниками та участі українців з різних таборів – «радянського» та «націоналістичного» у боротьбі з фашизмом. І ця спекуляція відбувається під час проведення військових дій на Донбасі, анексії АР Крим, постійній атаці з боку агресора — Російської Федерації! Дані спекуляції з боку зазначених політиків здійснюються і в інших напрямках, наприклад: в зазначених умовах дані політики постійно наголошують на необхідності відновлення економічних відносин, недопущення зниження закупівель газу та здійснення його подальшого транзиту від все тієї ж країни-агресора, проведення політики на зближення «братських народів», наголошується про те, що «нам нельзя ссорится!!!», «нужно заканчивать войну на востоке Украины». По останньому хотілося б запитати: «А яким чином, ви «господа політики» плануєте її закінчити»? Здати схід України також агресору, як і АР Крим (чому ви безмірно радієте)? Залишається лише одне вам всім у відповідь: «Дякувати Богові шо ви, і такі як ви не жили в часи Другої світової війни, бо з таким підходом весь світ не зміг би надати відсіч і засудити фашизму»!

Штучне використання вказаної проблематики може спровокувати виникнення силових протистоянь, під час проведення святкових заходів 9-го травня (до речі ст.ст. 293 та 294 КК України) між представниками різнополярних політичних поглядів, а в умовах війни в Україні, робота подібних «мураєвих», «бондаренок», «добкіних» взагалі свідчить про підтримку дій та роботу на користь агресора Російської Федерації, що прямо вказує на порушення територіальної цілісності (ст. 110 КК України). Все це негативно позначиться на міжнародному іміджі нашої держави та може використатися для подання неправдивої інформації у засобах масової інформації, що надасть черговий поштовх до  негативного ставлення до подій в Україні з боку міжнародної спільноти.

Наостанок політикам і маргіналам слід вказати, що Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за мирне майбутнє.

Сергій Сергієнко.

Читайте новости nashreporter.com в Facebook

Добавить комментарий