У Кам’янському відкриється нова манікюрна студія

Салон краси запрацює на Лівобережжі у Кам’янському.
Майстрині нігтьового сервісу готуються приймати своїх клієнтів наступного тижня. Манікюрна студія “L.A.K.” розміщується на пр. Перемоги (одинадцятий мікрорайон), біля кав’ярні-кондитерської “Provenc’ El”. Яскрава вивіска привертає увагу майбутніх відвідувачів.
Для відкриття салону все готове. У приміщенні є необхідні для роботи меблі, обладнання, інструменти, витратні матеріали тощо. Які ще послуги тут надаватимуть, крім основних процедур (манікюр і педикюр), можна буде дізнатися у персонала студії.
P. S. Редакція продовжить розповідати про підприємців нашого міста, які, незважаючи на труднощі воєнного часу, створюють у Кам’янському робочі місця, реалізують містянам різні товари та надають необхідні послуги.
Читайте також: У Кам’янському новий магазин – для кондитерів та ласунчиків
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram