У Кам’янському районі чоловік розбив скло та накинувся з кулаками на власника авто

Вівторок, 12/12/2023 - 15:39 444

Вказаний факт дізнавачі кваліфікували як хуліганство.

Правоохоронці встановили, що в одному із селищ Верхньодніпровської територіальної громади (Кам’янський район) підозрюваний підійшов до припаркованого біля будинку автомобіля «Mazda 3» та металевим ключем розбив скло у транспортному засобі. Почувши це, у двір вибіг власник автомобіля, однак агресивний чоловік накинувся на нього з кулаками. Утихомирити хулігана допомогли сусіди, які утримували його до приїзду поліцейських.

Співробітники відділення поліції № 3 Кам’янського РУП встановили особу порушника. Ним виявився 25-річний житель Кам’янського району.

11 грудня за погодженням із прокуратурою йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 (хуліганство) КК України. Санкція статті передбачає штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років. Триває досудове розслідування.

Джерело: Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області за матеріалами Кам’янського РУП

Читайте також: В Кам’янському районі чоловіка підозрюють у зґвалтуванні дівчинки

Теґи: кам'янський районновини кам'янське сьогодніполіція

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram