Кам’янське отримає від Групи Метінвест 50 млн грн

Важлива подія для Кам’янського відбулася 10 травня.
Мер Андрій Білоусов, операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко та гендиректор “Каметсталі” Олександр Третьяков підписали меморандум про співпрацю у сфері соціально-економічного розвитку міста.
За інформацією міського голови, в рамках співпраці Кам’янська територіальна громада отримає від Групи Метінвест 50 мільйонів гривень на реалізацію соціально значимих проєктів. Місто виграло гранти Європейського інвестиційного банку на реконструкцію трьох наших найбільших лікарень (№ 7, 8 та 9). Надані в рамках меморандуму кошти буде направлено на необхідне співфінансування цих ініціатив.
Також до проєктів розвитку соціальної інфраструктури громади, на які будуть спрямовані кошти Групи Метінвест, включено капремонт захисних споруд цивільного захисту в двох лікарнях та співфінансування на будівництво нового бомбосховища, яке відповідає всім сучасним нормам, в ліцеї № 22.
“Підписання меморандуму – дуже важлива сторінка у дружній співпраці міста з бюджетоутворюючим підприємством. Від імені всієї громади вдячний великому бізнесу за внесок в охорону здоров’я та безпеку наших мешканців”, – сказав міський голова.
Джерело: t.me/belousov_andrei
Читайте також: Кам’янське ВПУ запрошує випускників отримати високооплачувані робочі професії
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram