“Школа плавання” стартувала у Кам’янському

Цьогоріч близько 10 тисяч дітей зможуть відвідати “Школу плавання” у басейні “МіКомп”. Завдяки цій міський програмі школярі Кам’янського будуть вчитися триматися на воді та опанувувати різні стилі плавання.
Безкоштовні заняття проходять щодня з урахуванням вимог воєнного стану. З учнями працюють досвідчені тренери ДЮСШ № 5.
У п’ятницю, 24 травня, мер Андрій Білоусов побував на відкритому тренуванні. Він привітав дітей та фахівців із початком занять.
“Плавання – один з найулюбленіших видів спорту маленьких кам’янчан. Наше місто розташоване на берегах річки Дніпро, тому дуже важливо, щоб діти вміли плавати.
Дякую організаторам та тренерам за роботу. Бажаю школярам успіху у навчанні”, – сказав міський голова.
Джерело: t.me/belousov_andrei
Читайте також:
Травневий день у розарії Кам’янського. Фоторепортаж
У бібліотеці Кам’янського виступив із концертом бард із Харкова
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram