Детальна інструкція: як додати eSIM на iPhone

Важливість бути постійно на зв’язку у наш час пояснювати не варто. Усі пам’ятають масштабне падіння найбільшого вітчизняного оператора мобільного зв’язку компанії Київстар. Очевидною страховкою від таких випадків є використання другої СІМ-карти від іншого мобільного оператора, благо більшість сучасних моделей мобільників таку можливість надають.
Часто другий слот використовується для розширення внутрішньої пам’яті. Вирішити проблему дозволяє технологія віртуальної карти eSIM, яка не потребує наявності окремого фізичного слота. Піонером у цій сфері, як і у багатьох інших, стала компанія Apple.
Навіть якщо вашому iPhone 5-6 років, на ньому можна скористатися eSIM. Можна підключитися до всіх трьох українських мобільних операторів, що для звичайних смартфонів неможливо. Це чудова можливість застрахувати себе і не втрати зв’язок.
Підключити eSim можна самостійно, ніяких сторонніх інструментів не потрібно використовувати. Вся процедура складається із чотирьох етапів.
Перевірка сумісності
Тут усе просто. Якщо у вас будь-яка модель Айфона, випущена в 2018 або пізніше, можна приступати до наступного кроку. Останнім часом з’явилося багато моделей і Андроїд-телефонів (переважно флагманських), що підтримують віртуальні SIM-картки.
Вибір тарифного плану
Підтримку eSIM мають всі три вітчизняні оператори, причому зробити це можна онлайн, зайшовши на офіційний сайт Київстар, Vodafone або lifecell у відповідний розділ. Вибираєте потрібний тариф, оплачуєте, і на вказану адресу e-mail вам надішлють дані для налаштування підключення
Налаштування eSIM
Ще один відповідальний момент. Активувати віртуальну карту можна трьома способами:
- Використовуючи надісланий QR-код. Потрібно зайти в налаштування Айфона, вибрати вкладку «стільниковий зв’язок» і натиснути на кнопку «Додати план», після чого відсканувати QR-код.
- Якщо з якихось причин сканування виконати не вдається, після натискання на кнопку додавання плану стільникового зв’язку вибрати внизу екрана вкладку «Ввести дані вручну» і заповнити поля значеннями, наданими оператором.
- Третій спосіб полягає у використанні спеціальних програм від операторів, але він працює тільки за кордоном, і то не скрізь.
Присвоєння імені тарифним планам
Встановлена та активована eSIM працюватиме разом із наявною фізичною «сімкою». Щоб не плутатися, надайте кожному підключенню ім’я, що запам’ятовується, можна також зв’язати його з іконкою і навіть вибрати колір. Це дозволить вам простіше орієнтуватися в управлінні доступними підключеннями та тарифними планами.
На цьому етапі можна розподіляти функції між з’єднаннями. Наприклад, одне використовуватиме для голосових дзвінків, інше — для мобільного інтернету.
Як бачимо, у підключенні eSIM до iPhone немає нічого складного. Швидше за все, у найближчому майбутньому фізичні сім-картки взагалі будуть скасовані. У всякому разі, в США айфони вже випускаються без відповідних слотів.