У Кам’янському чоловік обікрав військовослужбовця на понад 200 тисяч гривень

Подробиці повідомили у поліції Кам’янського.
На вулиці військовослужбовцю стало зле, і зловмисник запропонував йому свою “допомогу”.
Під час бесіди потерпілий сказав, що планує оформити банківську картку, але зараз не має при собі мобільного телефона. Тоді 48-річний чоловік надав у тимчасове користування свій ґаджет, отримавши конфіденційну інформацію про банківський рахунок військовослужбовця. Наостанок зловмисник викрав у потерпілого картку, а йому віддав свою. Надалі впродовж двох днів без відома потерпілого чоловік витрачав його гроші на покупки у супермаркетах, побутову техніку, розваги, ювелірні прикраси та інші особисті потреби. Загалом сума витрачених коштів склала понад 210 тисяч гривень.
Правоохоронці також встановили причетність фігуранта до крадіжки телефона у знайомого та шахрайства відносно 64-річного містянина. Як з’ясувалося, на початку травня підозрюваний побачив, як чоловік знімає гроші з банкомата. Зловмник запевнив, що його гроші випадково перерахували на рахунок того чоловіка і їх необхідно повернути. Потерпілий повірив незнайомцю та під його контролем виконав певні дії на банкоматі, в результаті чого зловмисник заволодів його грошима у сумі 4 000 гривень.
Викрили підозрюваного оперативники Кам’янського районного управління поліції. Ним виявився неодноразово судимий місцевий житель.
За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 357 (викрадення офіційного документу, вчиненого з корисливих мотивів) та ч. 4 ст. 185 (крадіжка) КК України. Чоловіку 20 червня обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Джерело: Кам’янське РУП
Читайте також:
У Дніпропетровській області судитимуть колишнього обласного воєнкома
Торгував фіктивними довідками ВЛК: на Дніпропетровщині затримали очільника районного ТЦК
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram