Учениці Кам’янської школи мистецтв № 2 стали лауреатами міжнародного конкурсу

Наприкінці жовтня у Києві відбувся II Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв “Жити, вірити, творити”. Його проводила громадська організація “Динаміка успіху”.
До складу журі увійшла Оксана Бруц – митець, педагог, художник у студії образотворчого мистецтва “Kreatywna Przestrzen Poznań” (Познань), вчитель образотворчого мистецтва, учасниця творчих виставок в Україні та закордоном.
Учениці відділення образотворчого мистецтва Камʼянської школи мистецтв № 2 взяли участь в конкурсі та були відзначені такими нагородами:
1. Дарʼя Лиганова – диплом лауреата ІІ премії за творчу роботу “Мої теплі мрії” (номінація “Живопис”);
2. Мирослава Кравець – диплом лауреата ІІІ премії за творчу роботу “Підводні красуні” (номінація “Графіка”).
Викладач дівчаток Ірина Дзінгель отримала від організаторів подяку за професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури.
Вітаємо учениць та викладача із чудовими результатами. Бажаємо натхнення та успішного втілення нових творчих ідей!
Джерело: Кам’янська школа мистецтв № 2
Читайте також:
У Кам’янському відкрилася виставка картин, виконаних у незвичайній техніці
Юні гітаристки з Кам’янського показали клас на обласному фестивалі-конкурсі
У «Хобі-клубі» бібліотеки Кам’янського розглядали дуже цікаву колекцію авторських ляльок
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram