Про ситуацію в Кам’янському та області на ранок 29 січня. Сьогодні – День пам’яті Героїв Крут

Ось що опублікував на своїй сторінці в соцмережі мер Андрій Білоусов:
“Доброго ранку, Камʼянське!
У місті минулося без надзвичайних подій. Вночі підрозділи ПвК «Схід» знищили над Дніпропетровщиною 3 БпЛА, про це повідомляє начальник Дніпропетровської ОВА. Дякуємо нашим оборонцям за цілодобовий захист!
Сьогодні, 29 січня, Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. Тоді, у 1918 році, декілька сотень юнаків ціною власного життя зробили неможливе – стримали наступ декількатисячної армії ворога на Київ.
Бій під Крутами був і лишається для нашого народу символом бойової звитяги й самовідданості в боротьбі за власну державу. Сьогодні ми, українці, продовжуємо захищати свободу й незалежність своєї країни, пам’ятаючи про тих, хто виборював її у тяжких кровопролитних боях. Вічна шана Героям, які віддали своє життя в боротьбі за єдину й неподільну Україну. Честь і слава тим, хто нині продовжує цю боротьбу!”
Від редакції: добірка важливої інформації по місту
Де у Кам’янському 29 січня можуть відключити світло для проведення ремонтних робіт
Офіційно: вік виходу на пенсію, який має бути стаж, на що слід звернути увагу, поки працюєте
КП “Благоустрій” звертається до підприємців, які працювали на дніпробудівському ринку
Ігор Кузьминський
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram