Зеленський змінив дату Дня захисту дітей

П’ятниця, 30/05/2025 - 11:28 384

Відповідний указ глава держави підписав 30 травня.

Згідно з документом (дивіться за посиланням), переноситься дата святкування Дня захисту дітей. Віднині це свято будуть щорічно відзначати у Всесвітній день дитини – 20 листопада.

До цього моменту День захисту дітей в Україні святкували 1 червня. Його було встановлено президентським указом від 30 травня 1998 року № 568/98. Тепер це рішення скасовано. 

Президент Володимир Зеленський видав свій указ “з метою утвердження охорони дитинства як загальнонаціонального пріоритету України, посилення та об’єднання зусиль міжнародного співтовариства, спрямованих на захист прав і найкращих інтересів дитини, реалізації положень Конвенції про права дитини”.

Читайте також:

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 30 травня по 4 червня

Свято натхнення і творчості: випускний вечір у Кам’янській школі мистецтв № 4

Чарівний світ дитячої творчості – у художній школі Кам’янського відкрили підсумкову виставку учнівських робіт

Теґи: день захисту дітейзеленскийновини україни

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram