Юну піаністку з Кам’янського відзначили нагородою за перемогу на всеукраїнському конкурсі

П’ятниця, 23/01/2026 - 18:35 154

Хоча зимові свята поступово відходять у минуле, вони залишають по собі особливий післясмак — тепло родинного затишку, світлі надії та неповторні емоції. Навіть коли вогники на ялинках згасають, справжнє мистецтво продовжує зберігати ту тендітну магію, яку ми так щиро відчували наприкінці року.

Саме такою світлою подією, сповненою щирості та творчої енергії, став Всеукраїнський багатожанровий конкурс мистецтв «Мистецтво під ялинку». Проведений у Києві в останній день 2025 року, він об’єднав талановитих виконавців з усієї країни, ставши для кожного учасника символічним подарунком — натхненням, що не минає із завершенням свят, а залишається в серці на весь наступний рік.

Яскраво заявила про себе талановита учениця фортепіанного відділу Кам’янської школи мистецтв № 4 Злата Крюкова. Її виступ підкорив журі та приніс заслужену нагороду (диплом I премії) за виконання “Вальсу” Ульріка Ноймана.

За кожним успіхом юного музиканта стоїть велика праця та мудрість наставника. Подякою за високий рівень професійної підготовки учасників, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури була нагороджена викладач Тетяна Юріївна Горбань.

Ця нагорода вкотре підтверджує, що в стінах Кам’янської школи мистецтв №4 працюють справжні педагоги за покликанням. Вони не просто передають знання, а плекають художній смак, формують особистість та стають провідниками у світ великого мистецтва для молодого покоління.

Щиро вітаємо Злату та Тетяну Юріївну з цим блискучим результатом! Нехай ця перемога стане лише однією зі сходинок до нових творчих вершин. Бажаємо вам невичерпного натхнення, нових яскравих досягнень та музики, що завжди даруватиме крила!

Джерело: Kamianska Art School 

Читайте також:

У Кам’янському відбувся фестиваль робототехніки Robo4You-2026

Учні Кам’янської школи мистецтв № 2 стали лауреатами міжнародних конкурсів

Три види на головну вулицю Кам’янського/Дніпродзержинська. Між ними десятиліття

Теґи: кам'янське новиниконкурсмузика

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram