Конфлікт у маршрутці: у Дніпрі двом військовослужбовцям ТЦК повідомили про підозру у хуліганстві

Йдеться про конфлікт, який стався 13 лютого в Індустріальному районі Дніпра на вулиці Осінній.
Про це повідомляє “Суспільне“.
За попередніми даними поліції, суперечка виникла між водієм маршрутного таксі та представниками групи оповіщення під час перевірки військово-облікових документів. Двоє військовослужбовців РТЦК та СП у салоні автобуса застосували до водія фізичну силу та засіб сльозогінної дії. На момент інциденту у маршрутці перебували інші пасажири. Після застосування газу представники РТЦК залишили місце події.
Військовослужбовцям повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням заздалегідь підготовленого предмета, вчинене групою осіб) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.
Зазначається, що 19 лютого в Дніпрі стався ще один випадок із застосуванням сльозогінного газу в маршрутці. Під час брифінгу речниця обласного ТЦК Олена Кузіна сказала, що речовину використав цивільний громадянин.
“Не представники РТЦК та СП застосували сльозогінний газ у маршрутці, а цивільний громадянин, який намагався відбитися”, – зазначила вона.
Читайте також: У Кам’янському поліцейські врятували дитину і тварин із даху занедбаної будівлі
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram


