Школярка з Кам’янського представлятиме Україну на міжнародному конкурсі в США

Підбито підсумки національного фіналу найбільшого у світі конкурсу шкільних проєктів з екології GENIUS Olympiad (Олімпіада геніїв).
Вихованка Дитячого екологічного центру Анастасія Біленко здобула золоту медаль у цьому престижному змаганні, яке проходило у Закарпатському місті Іршава. Олімпіада геніїв проводилася в Україні вп’яте. На конкурс зібралося понад 350 учасників – учнів 8-11 класів з усієї країни.
Роботу Анастасії було присвячено визначенню рівня забруднення ґрунтів за допомогою ростового тесту на прикладі м. Кам’янське. Тепер на Настю, як переможницю Українського етапу олімпіади, чекає участь у Всесвітньому фіналі, який традиційно проводиться в США.
Анастасія Біленко навчається у Науковому ліцеї ім. А. Лигуна. У Дитячому екоцентрі відвідує гуртки «Юні екологи» та «Юний хімік». На рахунку дівчинки перемоги у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, Всеукраїнській олімпіаді шкільного дослідництва, міському і обласному етапах МАН України, Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «МАН – Юніор. Дослідник».
До участі в Олімпіаді геніїв Настю готувала керівник гуртка «Юні екологи» Дитячого екологічного центру, доцент кафедри екології та довкілля Дніпровського державного технічного університету Наталія Олександрівна Непошивайленко.
Вітаємо Анастасію та Наталю Олександрівну з перемогою у національному фіналі олімпіади! Пишаємося досягненням та бажаємо успіху у Всесвітньому фіналі.


Джерело інформації: сторінка Дитячого екологічного центру у ФБ
Галина Денисова
Читайте також: Танцювальні колективи з Кам’янського чудово виступили на престижних змаганнях
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram


