У Кам’янському держслужбовців привітали з професійним святом

Сьогодні, 23 червня, в Україні відзначають День державної служби. Звернення мера Кам’янського Андрія Білоусова з нагоди професійного свята:
“Вже вп’яте державні службовці зустрічають його в умовах повномасштабної війни. Попри всі виклики, вони продовжують працювати з повною віддачею – заради людей і для людей, забезпечуючи стабільну роботу державних інституцій та реалізацію важливих для суспільства рішень навіть у складний воєнний час.
Дякую кожному, хто відповідально виконує свої обов’язки, демонструє професіоналізм, компетентність і відданість служінню людям. Хто щоденною працею робить свій внесок у зміцнення держави та підтримку громадян.
Бажаю наснаги, нових професійних досягнень, миру та перемоги!
З Днем державної служби України!”
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram


