Результати ураження Центру космічного зв’язку “Дубна” в Московській області

Інформація Генерального штабу ЗСУ.
З’явилися нові підтвердження результатів ураження в ніч на 22 червня Центру космічного зв’язку в Московській області.
Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною.
Окрім того, підтверджено ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї зі стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.
Зазначений об’єкт у місті Дубна – найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку в РФ. Центр використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються Міноборони РФ для зв’язку, розвідки та координації військ.


