Цієї ночі противник випустив по Україні 28 ракет і 115 дронів (скільки вдалося збити)

Середа, 05/08/2026 - 10:25 411

Інформація командування Повітряних сил ЗСУ (станом на 08:30).

У ніч на 5 серпня (з 18:00 4 серпня) противник атакував:

  • 4 протикорабельними ракетами “Циркон”/”Онікс”,
  • 24 балістичними ракетами “Іскандер-М”/С-400,
  • 115 ударними БпЛА типу Shahed (більшість із них реактивні), “Гербера”, “Італмас” та дронами-імітаторами типу “Пародія”.

Основний напрямок удару Київщина.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, ППО збито/придушено 98 безпілотників на півночі, півдні та сході країни.

Зафіксовано влучання ракет та 17 ударних БпЛА на 26 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях.

“Станом на зараз відомо про 44 постраждалих від масованого російського удару по Києву та Київщині. Ще 17 людей, на жаль, загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Важкий був удар: 24 балістичні ракети, 4 «Циркони/Онікси» та ще 115 дронів, значна частина з них реактивні. Основна ціль атаки – складські приміщення цивільних підприємств, також були удари по інфраструктурі, залізничній станції. Об’єкти, не дотичні до війни: пивоварна компанія, склади будівельних матеріалів, цивільна логістика”, – повідомив президент Володимир Зеленський.

Фото: ДСНС

Теґи: балістикабплаВійнановини українаППО

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram