Кам’янське, згадуємо наших загиблих Героїв поіменно: Дмитро Соколенко, Костянтин Вишницький

Загальнонаціональна хвилина мовчання.
Костянтин Володимирович Вишницький

Солдат Вишницький Костянтин Володимирович помер 7 березня 2026 року, перебуваючи вдома у відпустці. У захисника раптово зупинилося серце.
Костянтин Вишницький народився 18 серпня 1980 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив середню загальноосвітню школу №17. Тривалий час працював за кордоном. У березні 2022 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися мати та брат.
Похований 11 березня 2026 року на Алеї Героїв кладовища на вул. Весняній.
Дмитро Володимирович Соколенко

Солдат Соколенко Дмитро Володимирович загинув 2 грудня 2025 року в бою поблизу населеного пункту Новокриворіжжя на Донеччині.
Дмитро Соколенко народився 25 березня 1993 року в Дніпрі. У 2010 році закінчив середню загальноосвітню школу №37, у 2015 році – металургійну академію. Тривалий час працював у метрополітені м. Дніпро. У вересні 2025 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися батьки та брат.
Похований 12 березня 2026 року на Алеї Героїв кладовища на вул. Весняній.
Джерело інформації – https://www.nebesnavarta.dp.ua/
Підготував до публікації Ігор Кузьминський
Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram


