У Кам’янському нагородили лауреатів конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця»

У Музеї історії Кам’янського 13 січня підбили підсумки міського конкурсу дитячої творчості «Зима-чарівниця».
Лауреатів конкурсу та гостей привітала директорка Департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Рева. Вона подякувала конкурсантам за їхню високу художню майстерність і вручила дипломи та смаколики.
Понад 400 робіт було представлено на конкурсі. Серед них малюнки, іграшки, новорічні композиції та поробки декоративно-ужиткового мистецтва. Святковий настрій в музеї забезпечили директорка музею Наталія Буланова, а також учні мистецьких шкіл №2, №5 та представники Молодіжної ради, які заспівали різдвяні щедрівки і колядки.
Слова вдячності керівникам гуртків, викладачам мистецьких та загальноосвітніх шкіл за виховання талановитих учнів прозвучали від начальника відділу культури Департаменту з гуманітарних питань Наталії Ілларіошиної.
Привітали дітей також представники ГО «Бджола» Михайло Підгурський та Ганна Бондарець, які вручили юним талантам подарункові сертифікати.
Джерело: Культура м. Кам’янське
Читайте також: Вокалістки з Кам’янського були серед найкращих на конкурсі «Українська мрія» у Києві
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram