Мешканці Кам’янського допомогли поліції затримати грабіжника (подробиці)

Допис про пограбування жінки, в якому правоохоронці зверталися до жителів Кам’янського з проханням допомогти впізнати зловмисника, набув неабиякого поширення у ЗМІ (дивіться за посиланням).
До поліції звернулося багато громадян. Вони повідомляли місця, де бачили схожого чоловіка. Ця інформація допомогла розкрити злочин.
Нагадаємо, 3 квітня близько 13:30 нападник у черзі в магазині помітив 61-річну жінку та вихопив у неї з рук гаманець. Потерпіла намагалась наздогнати злодія, але він швидко втік.
Представники магазину надали відео злочину. За сприяння масмедіа та небайдужості містян поліцейським вдалося встановити місце перебування грабіжника і затримати його. Ним виявився 31-річний раніше судимий чоловік. Відомо, що в лютому він звільнився з місць позбавлення волі.
За погодженням із прокуратурою 13 червня затриманому повідомили про підозру в грабежі (ч. 4 ст. 186 КК України). Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Правоохоронці вдячні всім громадянам, завдяки яким було затримано зловмисника.
Джерело: Відділ комунікації поліції області за матеріалами Кам’янського РУП
Читайте також: Під Кам’янським на базі відпочинку чоловіка штрикнули ножем у живіт
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram