Женщина родила прямо в скорой: мать и ребенок госпитализированы в роддом Каменского

пн, 11/21/2022 - 19:09
Автор: Администратор
Женщина родила прямо в скорой: мать и ребенок госпитализированы в роддом Каменского

Подробности рассказала Лариса Быданцева, заведующая Каменской станцией областного центра экстренной медицинской помощи и медицины катастроф.

Вот что она опубликовала на своей странице в ФБ:

"Народження дитини – це завжди свято для родини. Так, 17.11.2022 р. до ЦОД о 21.46 надійшов виклик, що в селі Верхньодніпровського району у жінки 22 років почались перейми. Бригада Верхньодніпровської підстанції Кам’янської станції обласного центру ЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) у складі фельдшера Базаранінової Майї і водія Бацко Андрія терміново прибула на місце виклику.

Після огляду жінки, виявлено, що у неї треті пологи, 37 тижнів вагітності і перейми складають 1-2 хвилини. Вагітну взято для транспортування в пологовий будинок. Але на 25 хвилині путі у жінки почались стрімкі пологи. Фельдшер швидко, професійно і без ускладнень прийняла новонароджену дівчинку.

І далі обох: мати і дитину, госпіталізовано до пологового будинку м. Кам’янське. Щастя, тобі дитино, і мирного неба. А медики екстренки – найкращі! Дякуємо вам за ваш труд".

Читайте такжеТелефоны и график работы кол-центров Каменского, по которым можно дозвониться в регистратуру любой поликлиники

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров