Энергетики призывают жителей Каменского заплатить за свет

пн, 12/26/2022 - 14:27
Автор: Администратор
Оплатить за свет

Оплатите электричество: ваш платеж необходим именно сейчас!

Редакция располагает текстом официального обращения поставщика электроэнергии в нашем регионе – компании YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»). Публикуем без изменений:  

Останні кілька місяців ворог цинічно намагається знищити нашу енергетичну інфраструктуру, аби занурити країну у суцільну темряву. Щоб ліквідувати масштабні руйнування та повернути світло, енергетики докладають максимум зусиль та працюють у режимі 24/7. Але відновлення електропостачання неможливе без надходження коштів. Фінансування необхідне для закупівлі дороговартісного обладнання, паливних матеріалів та проведення ремонтних робіт.

Сьогодні саме від оплат споживачів залежить наскільки швидко стабілізується ситуація в енергетиці, а усі ми зможемо повернутися до звичного життя. Кожна сплачена гривня наближає нас до спільної мети – перемоги над темрявою. 

Будь ласка, своєчасно та у повному обсязі сплачуйте рахунки за електроенергію. Особливо у поточному місяці, адже зараз як ніколи енергетикам потрібна посилена підтримка.

Здійснити платіж можна одним зі зручних способів:
в Особистому кабінеті YASNO
через чат-бот YASNO у Viber або Telegram
без реєстрації на сайті YASNO за номером особового рахунку чи за адресою
через мобільний додаток YASNO
через інтернет-банкінги (Приват24, ПУМБ-онлайн та ін.) чи платіжні системи (Portmone, IPay тощо)
у відділеннях банків, Укрпошти чи Нової Пошти 

Якщо ви не отримали паперовий рахунок, замовити його можна онлайн та за декілька хвилин він надійде у viber або смс-повідомленні. 

Сьогодні ми боремося єдиним фронтом. Постачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») дякує усім, хто залишається відповідальним та робить свій внесок у перемогу.

   

Подготовил к публикации - Игорь Кузьминский

 

Обратите внимание на указатели «УКР» и «РУС» возле логотипа «Наш Репортер» – информация на сайте доступна на украинском и русском языках.

Также читайте:

С января 2023 г. для жителей Каменского будут новые тарифы на воду

Информация об отключении электричества потребителям Каменского на понедельник, 26 декабря (обновляется)

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров