Борис Філатов: Місцеве самоврядування – це теж влада, але зовсім інша – влада, яка об’єднує, а не роз’єднує людей

ср, 09/16/2020 - 09:18
Автор: Администратор
Борис Філатов: Місцеве самоврядування – це теж влада, але зовсім інша – влада, яка об’єднує, а не роз’єднує людей

Місцеве самоврядування зшиває країну і не дає «розтягнути» її в різні сторони. Єдність України тримається завдяки горизонтальним зв’язкам.

Про це розповів міський голова Дніпра, співзасновник партії «Пропозиція» Борис Філатов в ефірі телеканалу «ДніпроTV».

«Мене багато хто проклинав, що я їздив у Харків і спілкувався там  з мером. Насправді  можна говорити, що він такий-сякий, але це вибір харківчан. Така ж історія з мером Одеси», – говорить Борис Філатов.

Він підкреслив, що у нього так само гарні стосунки і з міськими головами із Західної України.

«У мене шикарні стосунки з мерами Хмельницького, Івано-Франківська, Тернополя – і вони реально сильні мери. Коли я дивлюся, як проти Надала «Слуги народу»  виставляють якогось гумориста, а у нього рейтинг під 80%,  то розумію, що це просто крах. Краще б вони взагалі нікого не ставили», – говорить Борис Філатов.

За його словами, міські голови легко знаходять спільну мову між собою попри різні політичні погляди.

«У нас із колегами своя партія «Пропозиція», у Кернеса з Трухановим своя історія, на Заході там свободівці – але ми завжди знаходимо спільну мову, нам ніколи не має, що ділити. Ми не сидимо і не розбираємося «пам’ятники – не пам’ятники», «комунізація-декомунізація», «Бандера – не Бандера», «патріархат – не патріархат». Ми говоримо про практичні речі», – каже міський голова Дніпра.

Він наголосив, що саме на таких горизонтальних зв’язках і тримається єдність України.

«Країна після всіх потрясінь 2014 року зцементована горизонтальними зв’язками. Ми уже всі разом стільки сьорбнули горя, що нам достатньо просто здзвонитися і обговорити проблеми. І це тримає нашу країну – різну, складну, і не дає її розірвати в різні сторони, бо якби ми приходили і з’ясовували стосунки – ми з Кернесом один з одним, а потім ішли з ним разом сваритися з мерами від «Свободи», оце було б горе. А у нас на низовому рівні ми насправді влада, але зовсім інша – влада, яка об’єднує, а не роз’єднує людей», – каже Борис Філатов.

Джерело

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров