Дніпровський коксохім зібрав до школи більш ніж 400 дітей

ср, 09/01/2021 - 08:00
Автор: Администратор
Дніпровський коксохім зібрав до школи більш ніж 400 дітей

Напередодні Дня знань 426 школярів отримали від ДКХЗ шкільні портфелі та канцелярські набори для навчання.

День знань — це не лише свято, а й певні приємні клопоти, пов'язані зі збором своєї дитини до школи. Вже не перший рік Метінвест бере на себе частину цих приємних клопотів та забезпечує дітей співробітників шкільними наборами.

Компанія допомагає збирати на навчання школярів із першого по дванадцятий клас.

«Завдяки наборам ми суттєво зекономили сімейний бюджет і час, адже зібрати дитину у школу – справа непроста. Дякую заводу за подарунки. Якість портфелю відмінна, тепер я можу бути спокійною, адже моя дитина повністю готова до навчання», – зазначила мати першокласниці Юлія Приходько, менеджер відділу аналітики та розвитку цільової виробничої моделі ДКХЗ. 

Дніпровський коксохім зібрав до школи більш ніж 400 дітей

Окрім наборів для першачків в одному із розважальних центрів Кам'янського адміністрація ДКХЗ влаштувала справжнє свято. Окрім вручення подарунків для дітей підготували ще й розважальну програму з атракціонами, аніматорами та шоу мильних бульбашок.

«Такий чудовий захід для дітей перед школою є важливим. Це дає можливість малечі зацікавитися у школі, налаштуватися на нові знайомства. І взагалі приємно за таку турботу», – розповіла мати першокласника Оксана Павліна, інженер центральної заводської лабораторії.

Дніпровський коксохім зібрав до школи більш ніж 400 дітей

Особисто привітати майбутніх школярів приїхав генеральний директор ДКХЗ Євген Дідусь. Він поздоровив першокласників та їхніх батьків із прийдешнім Днем знань.

«Компанія Метівест вже традиційно вручає дітям співробітників Дніпровського коксохімічного заводу портфелі та канцелярське приладдя. Ми із радістю організували свято, вручили всім школярам – дітям співробітників канцелярські набори. Жодна дитина не залишилася без уваги. Освіта в усі часи дуже важлива, вона допомагає розвиватися, здобувати знання, отримувати професію. Тож наша задача – підтримати дітей та батьків напередодні такого значущого етапу у їхньому житті», – зазначив генеральний директор ДКХЗ Євген Дідусь.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров