Кам’янське передало чергову партію гуманітарної допомоги для пасажирів "Укрзалізниці"

чт, 06/23/2022 - 19:00
Автор: Администратор
Кам’янське передало чергову партію гуманітарної допомоги для пасажирів Укрзалізниці

Редакція має в розпорядженні інформацію пресслужби Кам'янської ради щодо гуманітарної допомоги для пасажирів "Укрзалізниці". Публікуємо текст без змін: 

"У Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова зібрали та передали чергову партію гуманітарної допомоги для пасажирів "Укрзалізниці", які евакуюються з зони бойових дій.

23 червня продуктові набори доставили на залізничний вокзал Кам’янського, аби люди, які опинилися у складних життєвих умовах, зокрема жінки з дітьми, особи похилого віку та особи з інвалідністю, тримаючи шлях через залізничний вокзал нашого міста, мали можливість задовольнити першочергові потреби в їжі. 

В пакунках, які зібрав департамент муніципальних послуг та регуляторної політики: м’ясні та рибні консерви, кава, олія, крупи та інше.

Зазначимо, що з початку воєнного стану "Укрзалізницею" постійно організовуються евакуаційні рейси для українців із населених пунктів, де ведуться активні бойові дії або наявні ризики їх настання.

Під час евакуації людей із небезпечних територій актуальним питанням є забезпечення пасажирів евакуаційних потягів безкоштовним харчуванням, питною водою та засобами гігієни".

Читайте також: Батальону теробороны Каменского района передали еще один внедорожник

Кам’янське передало чергову партію гуманітарної допомоги для пасажирів Укрзалізниці
Кам’янське передало чергову партію гуманітарної допомоги для пасажирів Укрзалізниці

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров