Каратисти Кам’янського привезли з чемпіонату Європи перемогу та досвід

Вівторок, 15/11/2022 - 15:09 43

Чемпіонат Європи з кіокушин карате за версією WKB, який проходив 12-13 листопада 2022 року в Дембиці (Польща), добіг кінця, команда Кам’янської федерації кіокушин-кан карате повертається додому.

Чемпіонат Європи цього разу зібрав велику кількість учасників з 17 країн, загальна кількість виступаючих склала 675 бійців, 375 з яких – учасники з Польщі, 145 – з України. Для організаторів масовий «наплив спортсменів» був великою несподіванкою, проте це не завадило провести змагання на найвищому організаційному рівні.

Команда Кам’янської федерації кіокушин-кан карате складалася з 5 осіб. В неї увійшли Неклеса Катерина, Бреславець Єва, Бреславець Яся, Бердник Андрій, Зайченко Артем. Усі спортсмени виступали на чемпіонаті Європи вперше. Незважаючи на відсутність досвіду та дуже високий рівень конкуренції, кожен учасник гідно виявив себе під час своїх поєдинків.

Зайченко Артем виграв два відбіркові поєдинки, вийшов у фінал, виграв і став чемпіоном Європи. Єві Бреславець, щоб дійти до фіналу, потрібно було виграти чотири відбіркові бої. Єва виграла два, достроково нокаутувавши своїх суперників, проте програла третій бій за рішенням суддів і тому випала з турнірної таблиці, не посівши жодного місця.

Яся Бреславець виграла нокаутом відбірковий бій, пройшла у півфінал та посіла третє місце.

Катерина Неклеса в абсолютній категорії виступала впевнено та мала шанс виграти, але не розрахувала сили та витривалість, у результаті програла відбірковий поєдинок.

Андрій Бердник, спортсмен-початківець, виступав на міжнародних змаганнях вперше, тому програв відбірковий бій через брак бойового досвіду.

«Підготовка спортсменів до чемпіонату Європи проходила в непростих умовах, через повітряні тривоги та відключення світла часто зривався тренувальний процес. З урахуванням усіх несприятливих факторів, а також наявності в команді дебютантів, результат виступу можна вважати задовільним, – сказав Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате. – Наші діти отримали цінний досвід і побачили рівень, якого потрібно прагнути. Ми впевнені, що наступного разу переможців та призерів буде більше».

Теґи: Евгений КолишевскийЄвген Колішевськийкарате кам'янськекарате каменскоеновининовини кам'янського