Официально: «Метинвест» сообщил подробности частичной остановки «Каметстали»

ср, 06/29/2022 - 15:52
Автор: Администратор
Приостановка работы ДМК

Причины сокращения производства, что будет с сотрудниками, о том, что государство должно помочь металлургической отрасли. 

Редакция имеет в распоряжении официальное заявление Группы «Метинвест» от 29 июня 2022 г., приводим текст без изменений.

Через логістичні та економічні проблеми гірничо-збагачувальні комбінати у Кривому Розі та Каметсталь частково призупиняють роботу. 

Призупинення видобутку та перехід Каметсталь на роботу однією домною є вимушеною мірою, яку Група Метінвест максимально відтермінувала з 24 лютого за рахунок власних резервів. 

Безумовно, головним фактором є продовження російського вторгнення в Україну. Але ситуація в економіці країни також залишається важкою та має тенденцію до погіршення. Головними чинниками є: 
 1. Зміни у логістиці гірничо-металургійного комплексу та висока вартість перевезень, наша готова продукція місяцями стоїть у черзі на кордоні з ЄС. 
 2. Висока собівартість виробництва металопродукції, що постійно зростає через підвищення цін на енергоносії. Відсутність попиту на металеві вироби на внутрішньому ринку нашої країни, який зазнав скорочення на понад 2/3 проти лютого цього року. 
 3. Значне падіння світових цін на чавун і сталь, скорочення попиту на металопродукцію та обсягів споживання залізорудної сировини через зменшення виробництва металопродукції на європейських підприємствах.
     
Навіть за цих часів соціальна відповідальність залишиться основою політики Метінвест. Компанія максимально залучить тисячі працівників до проведення ремонтних робіт та упорядкування території зі збереженням основного заробітку.

Група продовжить системно допомагати вимушеним переселенцям, жителям міст присутності та не зупинить своїх проєктів із підтримки ЗСУ, надаючи сотні тисяч найменувань військового спорядження. 
 

Сьогодні спільне завдання держави і бізнесу – зробити все можливе, щоб економіка України працювала. Враховуючи складну ситуацію, тільки регулятивна підтримка з боку держави може гарантувати виживання галузі, відновлення повноцінної роботи підприємств та повернення спроможності галузі тримати економічний фронт.

Источник: https://www.facebook.com/kametstal/ 

Подготовил к печати Игорь Кузьминский
 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров