Профессор-каменчанин обратился к землякам: «не варто «рубати під корінь»

чт, 05/21/2020 - 12:08
Автор: Администратор
неволов

Известный каменчанин, профессор Василий Неволов, который много лет живет и работает в Киеве, обратился к своим землякам.

Его обращение напрямую касается тех, кто связан со средствами массовой информации – журналистов, блогеров, активистов. Неволов призывает земляков быть патриотами своего города и не писать заведомо «заказных» материалов, которые не имеют ничего общего ни с правдой, ни с элементарной этикой. Надо быть профессионалом, а не слугой заказчиков, подчеркивает профессор.

«Хочу розмістити цей мій пост, звернений до моїх шановних кам"янських земляків з Дніпропетровщини. Уже понад півстоліття(!) я лише наїздами відвідую рідних і місто мого дитинства та отроцтва... То ж, як кажуть у журналістів "свіжим оком" помічаю позитиви рідного міста і його прикрі негаразди. Але зараз я хочу декілька слів із київського "далека", написати на захист нинішнього "капітана міста", його міського голови Андрія Білоусова, який мені "ні сват, ні брат" і який майже п"ять років перебуває у його непростого керма... За справами його і його команди вбачаю чимало гарного, яке і зі столиці помітно, особливо що стосується культурно-мистецької сфери, яка мені, як багаторічному діячеві культури і мистецтва просто ближча і дорожча, то ж і тішусь я увагою міста і його голови до Театру імені Лесі Українки, до театральної "візитівки" міста - міжнародного фестивалю "Класика сьогодні", справи клопітної і недешевої, до музейних і бібліотечних успіхів, до ошатності дизайного "обличчя міста". Може відзначити також і гарні помічені мною з"яви в багатьох непростих складових забезпечення життєдіяльності такого непростого міста, яким є Кам’янське. Впевнений, що без чималого різноманітного містобудівного досвіду і знань самого Андрія Леонідовича вони б не з"явились... Але змусило мене звернутись до земляків не це, а донесені соціальними мережами відчутно інспіровані і замовлені кимось журналістські наїзди на міського голову, вони часто бездоказові, далекі від етичного кодексу інтелігентних людей... Прикро... Колеги, звертаюсь до Вас, не втрачайте журналістської висоти, об’єктивності, та підтримайте ж Ви позитиви, дайте гарним, перспективним паросткам прорости і укріпитись, а на це ж завжди потрібен час... І не варто "рубати під корінь", бо це, мовляв, комусь вигідно ... Будьте ж Ви, панове, вище цього, будьте в професії професіоналами, а не слугами замовників! Сподіваюсь бути вірно зрозумілим і бажаю своєму місту успіхів і розвою! Аби ми гордились, де б ми не були, що ми з Дніпродзержинського-Кам"янського! Вітаю Вас!», - пишет Неволов.
 

1

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров