Що робити, якщо провайдер надає швидкість 100 Мбіт, а по Wi-Fi вона ледь-ледь дотягує до позначки 20-50 Mбіт/с?

вт, 09/21/2021 - 15:24
Автор: Администратор
Що робити, якщо провайдер надає швидкість 100 Мбіт, а по Wi-Fi вона ледь-ледь дотягує до позначки 20-50 Mбіт/с ?

Швидкість Wi-Fi з'єднання безпосередньо залежить від роутера який має бути сучасним та дводіапазонним. Пройшов той час, коли вай фай сигналів було декілька у будинку і можна було працювати будь яким роутером ефективно.

Як і будь-яка бездротова техніка, wi-fi роутер працює в певному частотному діапазоні. Більшість моделей, встановлених 3-4 роки тому працюють в діапазоні 2.4 Ггц. Вирішити цю проблему допоможе сучасний двохдіапазонний роутер, який вміє працювати як в більш вільному діапазоні 5 Ггц, забезпечуючи надійне з’єднання, так і в звичному 2.4 Ггц.

Де взяти такий роутер?

Даємо вам лайфхак: обміняти свій старий роутер на новий двохдіапазонний і ще отримати за ці гроші 10 місяців безлімітного інтернету, можно зараз у провайдера Фрегат. І це все всього за 499 грн разової оплати при підключенні. Замовити.

Якщо ви взагалі не маєте роутера, то варто скористатись іншою пропозицією: Отримайте новий двохдіапазонний роутер і ще 8 місяців безлімітного інтернету у 100 Мбіт/с - усього за 499 грн разової оплати при підключенні. Роутер залишиться з вами назавжди, а його налаштування буде безкоштовним! Замовити.

Пиши у телеграм канал @FregatTelegram_bot або замовляй по телефону 098 734 44 44

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров