Школа, де є душа!

ср, 10/20/2021 - 10:34
Автор: Администратор
Школа, де є душа!

Школа – це храм науки, так говорить народна мудрість.  Все вірно, адже без знань,  набутих у школі,  неможливо обійтися у дорослому житті. Нашим дітям неймовірно пощастило, вони навчаються в ліцеї Нових інформаційних технологій. Ми впевнені, що в нашому храмі науки є не тільки знання, а в закладі є душа! Педагоги ліцею з материнською любов’ю, якої вистачає на кожного учня, та відданістю своїй справі вкладають в  наших дітей усе найкраще. Діти не просто наповнюються знаннями − вони відкривають незвідані світи науки та мистецтва, знаходять справжніх друзів, формуються як особистості.

Директор ліцею, Сбоєва Людмила Іванівна, завжди  втілює  в життя ряд нових ідей. Вона, як дбайлива господиня, прекрасний педагог, та любляча матуся,  вводить своїх вихованців у яскраве, сповнене цікавих подій, ліцейне життя. 

Школа, де є душа!

І ми з впевненістю говоримо, що за 35 років існування навчального закладу зі стін ліцею  вийшли сотні талановитих випускників. Не всі вони стали дуже відомими науковцями, але немає сумніву у тому, що усі випускники ліцею розумні, добрі, духовно багаті люди. Вони понесли у світ зерна знання та любові, посіяні в їх душі саме в стінах ліцею НІТ.

Дякуємо вам за любов до своєї праці, терпіння, увагу, небайдужість, за все те, що ви вклали в наших дітей! Нехай тепло людської вдячності та пошана завжди зігрівають вас, додають сил і надалі віддавати дітям любов і добро, якими сповнено ваше серце.

З повагою, батьки дітей 5-В класу

Школа, де є душа!

Школа, де є душа!

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров