Тиск проти «Пропозиції» триває: в Миколаєві силовики проводять обшуки у міській раді

ср, 08/26/2020 - 12:45
Автор: Администратор
Тиск проти «Пропозиції» триває: в Миколаєві силовики проводять обшуки у міській раді

У Миколаївській міській раді проводять обшуки. Влада знову використовує правоохоронну систему у своїх політичних цілях. Дії правоохоронців – це роздмухування диму перед майбутніми виборами до міськради.

Про це повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич у себе у Facebook.

«Мені прикро, що влада знову використовує правоохоронну систему у своїх політичних цілях. Нагнали в міськраду з десяток правоохоронців, троє із яких були з автоматами. У нас що тут – озброєні бандити перебувають?» – говорить Олександр Сєнкевич.

Він повідомив, що по справі, через яку начебто йдуть обшуки, правоохоронцям уже давно надано всю інформацію.

«Справа стосується подовження договору оренди землі фірмі «Альянс Інвест Миколаїв», що споруджує багатоквартирний будинок на 9-й Слобідській. Із приводу цієї справи міська влада вже декілька раз надавала для вивчення документи і прокуратурі, і поліції. Сьогодні навіть триває спір у Господарському суді з прокуратурою про те, що в цьому випадку все законно», – каже Олександр Сєнкевич.

За його словами, дії правоохоронців – це однозначно виконання «політичного замовлення».

«Оцінюю дії правоохоронців як просте надування щік і роздмухування диму перед майбутніми виборами до міськради. Оскільки ця справа розсипається за всіма законними нормами», – зазначає міський голова Миколаєва.

Він підкреслив, що влада нова, а методи боротьби з «неугодними» старі.

«Хлопці, ліпше займайтесь справжніми злочинцями, а не будівельниками міста. Бо якби ви почали робити це раніше, будівля «Адміралу» була б завершена ще 10 років тому, а зі схилів Південного Бугу з одеського напрямку нас би вже зустрічав сучасний гарний готель. І десятки недобудов у місті не простоювали б роками. Влада наче нова, а методи боротьби з незручними мерами залишились такі ж самі, як у попередників. Нічого, побороли тих – поборемо й цих. Все буде добре!» – каже Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич – один із засновників політичної партії «Пропозиція». Політсила вже неодноразово зверталася до центральної влади з вимогою припинити тиск на органи місцевого самоврядування, а до міжнародних правозахисних організацій – із проханням посилити моніторинг за діяльністю виконавчої влади і перевищенням нею своїх повноважень.

До міської ради Дніпра силовики прийшли з обшуками в день, коли було презентовано партію місцевого самоврядування. Подібних надуманих справ проти муніципалітетів в Україні порушено тисячі. Десь СБУ «шукає» сіль, начебто вкрадену під час посипання доріг, десь проводить операції з розшуку дров, а ще розбирається з цінами на картоплю для дитячих садочків. У «Пропозиції» переконані – все це «політичні замовлення», адже кількість обшуків зростає прямо пропорційно з наближенням місцевих виборів.

Тиск проти «Пропозиції» триває: в Миколаєві силовики проводять обшуки у міській раді

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров