Политик Каменского рассказал о ситуации с БТРами

пт, 09/23/2022 - 14:38
Автор: Администратор
Чернявский

Редакция располагает комментарием депутата горсовета Виталия Чернявского. Публикуем текст без изменений:

«Насправді ми відремонтували дуже багато бойових машин, позашляховиків та іншої техніки, якої потребують наші хлопці. Розповім за останні три БТРи.

У квітні цього року ми відремонтували БТР наших місцевих силовиків на їхнє прохання для оборони міста.

Пізніше, на прохання командира одного бойового підрозділу, який на той момент розташовувався в Харківській області, евакуювали із зони бойових дій два БТР (60-ку та 70-ку), які, побувавши в боях, вийшли з ладу і потребували ремонту. Ми відремонтували обидві бойові машини. Одну відправили назад до сектору їхньої відповідальності в Харківській області. Другу, за погодженням із командиром підрозділу та керівництвом штабу Кам'янського району, тимчасово залишили у місті, для посилення оборонних рубежів. Тепер, після всього цього галасу, нагнаного в соцмережах місцевими «вояками» та «горе-активістами», було ухвалено рішення повернути БТР на ППД. Хоча в країні війна, і ніхто не знає, як усе може скластися завтра. Машина, яка мала б у разі потреби охороняти Кам’янське, завдяки місцевим «активістам-уклоністам» пішла з міста (на фото - прим.автора).

У нас є всі необхідні документи, листи від командування, акти тощо з проханнями відновити техніку та перелік з необхідним ремонтом, акти приймання-передачі евакуйованої бойової техніки на ремонт та відповідальне зберігання. Хочу наголосити, що ми не просили у городян допомоги на ремонт військової техніки, не оголошували про збір коштів, як це зараз подають місцеві розумники. Усі фото та відеозвіти про виконану роботу я відкрито публікував у себе в соцмережах. БТРи відновили виключно самотужки і завдяки фінансовій допомозі моїх друзів-бізнесменів. 

Я не один рік у політиці, тому не здивований тим, що факти навмисно перекручуються. Знаю, хто й навіщо це робить. На жаль, ці люди нічого корисного не роблять і ніколи не зроблять для нашого міста, і не допоможуть армії з душевної доброти. Їхнього ентузіазму вистачить лише на те, щоб репостити та обговорювати брудні статті, опубліковані в сумнівних ЗМІ. Україна Переможе!»
 

Подготовил к публикации Игорь Кузьминский
 

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров