Енергетики проводять підготовку електромереж Кам’янського до опалювального сезону

вт, 10/04/2022 - 15:44
Автор: Администратор
Енергетики проводять підготовку електромереж Кам’янського до опалювального сезону

У Кам’янському триває підготовка електроінфраструктури до осінньо-зимового періоду.

Фахівці обслуговують та ремонтують електрообладнання підстанцій, розподільчих пунктів, повітряні лінії. А також за допомогою тепловізорів проводять технічний огляд на трансформаторних підстанціях, що забезпечують електрикою Соцмісто, БАМ та інші райони. Такі заходи знизять аварійність та забезпечать успішне проходження сезону холодів. 

В рамках підготовки Кам’янського до осінньо-зимового періоду енергетики провели технічне обслуговування 27 трансформаторних підстанцій, що живлять критичні об’єкти та житлові райони. А також розчистили від зелених насаджень 5 кілометрів повітряних електричних ліній, аби знизити ризик аварійних відключень під час негоди. Ці заходи забезпечать надійну роботу мереж компанії в місті на період холодів, повідомляє пресслужба АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі".

«За прогнозами експертів, цей опалювальний сезон буде одним із найважчих за останні 30 років. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб підготувати мережі та забезпечити стабільним електропостачанням жителів. На це наразі спрямовуємо всі  фінансові та технічні ресурси, якими компанія завдячує стимулюючому RAB-регулюванню. Для перевірки обладнання на трансформаторних підстанціях, що живлять великі житлові масиви у Кам’янському, використовуємо тепловізори. Вони дозволяють знайти перегріви, виявити потенційно аварійні ділянки, щоб заздалегідь усунути пошкодження та уникнути проблем у живленні. Наші фахівці виявили вже близько 10 різних невідповідностей. Усі вони оперативно усунені» , – кажуть у компанії.

За інформацією "ДТЕК Дніпровські електромережі", особлива увага приділяється житловим мікрорайонам Черемушки, Лівий берег та Центр, де очікують підвищений попит на електроенергію через масове використання жителями електроприладів для додаткового обігріву осель. Також техогляди обладнання активно проводяться у районах, які централізовано перейшли на електроопалення, –  БАМ та Соцмісто. 

«За два останні роки ми повністю відмовилися від теплопостачання БАМу та Соцміста від ТЕЦ "ДніпроАзоту". 200 багатоповерхівок перейшли на електроопалення. Разом з "ДТЕК Дніпровські електромережі" провели модернізацію електромереж та зробили все, щоб електропостачання було належним в опалювальний сезон», – сказав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

До ремонтів у Кам'янському залучають спеціально підготовлену бригаду, що працює за сучасною технологією – без відключення напруги. Такий підхід гарантує безперебійне електропостачання для мешканців при проведенні робіт, наголошують у компанії.

Читайте такожУ Кам'янському почнеться заповнення системи опалення: куди звертатися в разі аварій

Енергетики проводять підготовку електромереж Кам’янського до опалювального сезону

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров