Мешканцям Кам'янського час передавати показання електролічильника за липень

пт, 07/29/2022 - 13:40
Автор: Администратор
Мешканцям Кам'янського час передавати показання електролічильника за липень

Щоб отримувати коректні нарахування у платіжках за світло, варто вчасно передавати показання лічильника. Якщо в помешканні ніхто не проживає і немає споживання електроенергії, все одно слід передавати показання – останні, зафіксовані клієнтом.

Жителям Дніпропетровщини необхідно це робити, починаючи за два дні до кінця місяця і до 2 числа (включно) наступного місяця за розрахунковим.

Передати показання електролічильника постачальнику без реєстрації можна через:

1. Сайт YASNO. Клієнту потрібно обрати регіон, підрозділ постачальника, кількість зон лічильника, ввести номер особового рахунку, показання та номер телефону. 

2. Чат-бот у Viber. В головному меню слід обрати пункт «Передати показання» та скористатись підказками чат-бота. 

3. За номерами телефонів: (056/067/050/093) 770-11-55. У меню потрібно обрати автоматичний сервіс передачі показань лічильника. 

4. Сторінку YASNO у Facebook. Спосіб підходить тим, хто користується цією соцмережею. Щоб передати інформацію, варто написати в особисті повідомлення на сторінці номер особового рахунку, повну адресу (місто, вулицю, номер будинку/квартири), ПІБ власника помешкання та показання.

Також клієнти можуть передати показання онлайн через мобільний застосунок або Особистий кабінет, попередньо зареєструвавшись у цих сервісах. 

Читайте також: Кам’янське готується до опалювального сезону

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров