На проспекті Шевченка під час гідровипробувань тепломереж стався серйозний порив (відео)

вт, 08/30/2022 - 20:07
Автор: Администратор
Аварія тепломережі

Комунальники усувають його наслідки та готуються до заміни частини аварійного трубопроводу.

Інцидент стався сьогодні, 30 серпня, відео опублікувала компанія «Дніпронет». Судячи по кадрам, під час ЧП ніхто не постраждав.

Журналіст побував на місті подій. Станом на 17:00 комунальники огородили територію аварії та розпочали ліквідовувати її наслідки. Рух автотранспорту по проспекту повністю не перекривався.

Подробиці

За коментарями журналіст звернувся до Дмитра Губського, директора департаменту ЖКГ та капітального будівництва міської ради. Він повідомив, що сьогодні, 30 серпня, у Кам’янському відбувалися гідровипробування магістральних мереж централізованого опалення. Захід проводився з метою виявлення дефектних ділянок, щоби запобігти можливих аварійних ситуацій у зимній період.

По інформації Дмитра Губського, в теперішній час можливо казати про 5 виявлених поривах (інформація буде уточнюватися, фахівці встигли оглянути ще не всі ділянки трубопроводу). За його словами, вони не такі масштабні, як на проспекті Шевченка. 

Д. Губський також повідомив, що найближчим часом буде складено графік, згідно з яким виконаються роботи по заміні трубопроводів на усіх виявлених аварійних ділянках (в том числі, і на проспекті Шевченка). 

Фото 4

Фото 5

Ігор Кузьминський

Олександр Серьогін

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров