Ситуація з опаленням у Кам'янському (інформація на 26.11.2022)

сб, 11/26/2022 - 14:49
Автор: Администратор
опалювальний сезон

Ліквідація аварій, які мали місце через гідроудари 23 листопада, проблемні будинки та робота з розповітрювання.

Ремонтні роботи

Ситуацію журналісту прокоментував Дмитро Губський, директор Департаменту ЖКГ та капітального будівництва міської ради. За його словами, зараз без опалення у Кам'янському 100 квартирных будинків:
- 85 через пориви, які мали місце після гідроударів, спричинених масовим відключенням електрики у середу, 23 листопада;
- півтора десятка будинків, де виникли складнощі з подачею тепла ще з початку опалювального сезону, бо за вказаними адресами було необхідно проводити додаткові ремонтні роботи (частина будинків по вулиці Сачка, Ковалевича, Галини Романової, Звенигородській та інших).

Наразі ремонтні служби тепломереж посилено фахівцями підрядних організацій. За словами Дмитра Губського, основна частина поривів має бути ліквідована протягом 2-3 днів. Зокрема, сьогодні, 26 листопада, роботи проводяться: на проспекті Аношкіна, на вулицях Медичній, Республіканській, Миру та інших.

Розповітрювання  

Д. Губский підкреслив, що через значну кількість аварійних ситуацій, які сталися 23 листопада, основні зусилля тепловиків спрямовані на ремонтні роботи. З цієї причини зменшилися темпи виконання заявок з розповітрювання (виконуються, якщо запускається в роботу будинок після аварійної ситуації). Після ліквідації масових поривів, комунальники ретельно займуться цією проблемою.

Особистий прийом

Журналіст також поцікавився: коли можна потрапити на прийом до керівництва Департаменту ЖКГ (читачі, що мешкають в будинках по Звенигородскій, 30, та Ковалевича, 3, які вже довго сидять без тепла, цікавилися про це у редакції). Дмитро Губський відповів, що эфективніше все ж таки зробити офіційну заявку на ЄДС. Усі скарги, які приймає оператор, потрапляють до нього в зведену інформацію і будуть відпрацьовані. Тим не менш, якщо у когось з мешканців є особисті зауваження з питання підключення до теплоплостачання, він готовий усіх вислухати (адреса департаменту: вул.  Героїв-рятувальників, 14 (колишня Москворецька, 14).

На фото: роботи по вул. Миру 

Ігор Кузьминський

 

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров