Транспорт Кам'янського: коментар щодо роботи маршрутів №3а, 29 та 1 (подробиці)

пт, 08/19/2022 - 16:53
Автор: Администратор
Розклад руху автобусів

На питання журналіста відповів Дмитро Конельський, начальник управління транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради (на фото).

Маршрут №3а

Приводом для інтерв'ю став наступний пост у ФБ (цитата, дивіться за посиланням): 
– Депутатський корпус, подскажите, когда наладится маршрут 3а Днепрострой. Вечером с 16-30 после смены люди стоят по часу на ДМК, маршрутка не заезжает. Когда будет порядок на маршруте?

Дмитро Конельський підкреслив, що в теперішній час зазначений маршрут працює стабільно (безумовно, можуть бути поодинокі збої, коли автобус виходить з ладу). 

Сьогодні, за його словами, маршрут 3а систематично обслуговують 3 автобуси (працює АТП «Євромаршрут»). Для них затверджено чіткий графік:
- перша маршрутка від зупинки «Університет» на Дніпробуді відправляється о 5:30, остання – о 20:00;
- інтервал руху складає: з 5:30 до 8:00 – 20 хвилин; вдень – 30 хвилин; з 18:00 до 20:00 – 20 хвилин.

Кожен автобус обладнаний GPS, його роботу можна побачити на доступному для мешканців міста сервісі city.dozor. У разі, якщо у пасажирів є конкретні зауваження щодо роботи 3а, вони можуть звертатися в управління транспортної інфраструктури та зв'язку міськради (т. 0569 56-00-60). У скарзі слід зазначити дату і час, коли мала місце проблема з роботою автобусу. В управлінні обіцяють оперативно відреагувати.

Маршрут №29

«Наш Репортер» після скарг жителів міста вже піднімав проблему припинення роботи цього маршруту (дивіться за посиланням).

До цієї теми ми обіцяли повернутися. Також нагадаємо, що №29 – єдиний маршрут громадського транспорту Кам'янського, на якому можна було дістатися до одного з найбільших медзакладів міста – лікарні №9.

Дмитро Конельський знову нагадав, що маршрут вимушено був зупинений через те, що приватний перевізник, який його обслуговує, за умовами військового часу передав 10 автобусів на потреби Збройних Сил України. Також значну частину водіїв цього АТП було мобілізовано до лав ЗСУ.

За словами Дмитра Конельського, наразі рішення проблеми відновлення роботи маршруту №29 не знайдено. При цьому, за його словами, з порядку денного це питання ніхто не знімав. Йде пошук можливих варіантів рішення.

Маршрут №1

Дмитро Конельський ще раз підтвердив інформацію, що з урахуванням звернень громадян, в місті відновив роботу маршрут №1 (Романківське кладовище – центр «Алекс»). Виконується 6 рейсів (в часи ранкового та вечірнього пікового часу). Публікуємо розклад:
- вранці від кінцевої зупинки на Романківському кладовищі – 5:50; 6:50; 7:50; 
- ввечері (від кінцевої зупинки «Алекс», біля перехрестя пр. Свободи та  пров. Цегляного) – 16:00; 17:00; 18.00.

До речі, автобуси цього маршруту заїжджають на Дніпробуд.

Ігор Кузьминський

 

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.


Також читайте:

Розклад відправлення електричок із залізничного вокзалу Кам’янського

З 17 серпня курсуватиме додаткова електричка Кам'янське-Дніпро

Повний розклад відправлень автобусів з автовокзалу Кам'янського (враховані всі зміни)

 

 

 

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров