У Кам’янському на небезпечному перехресті монтують світлофорний об’єкт (фоторепортаж)

пт, 08/05/2022 - 15:59
Автор: Администратор
светофоры

Йдеться про перетин проспекту Конституції та вулиці Чорновола. Він добре відомий в місті, зокрема як місце концентрації ДТП.     
Вдень 5 серпня журналіст побував на місті подій. На цей час співробітники «Міськсвітла» вже встановили цілу низку светлофорів і проводили пуско-налагоджувальні роботи.

Редакція зателефонувала Дмитру Губському, директору департаменту ЖКГ та капітального будівництва міськради. Він повідомив, що світлофорний об’єкт на перетині проспекту Конституції та вулиці Чорновола запланували запустити вже наступного тижня. Дмитро Губський підкреслив, що з введенням в експлуатацію цього об’єкту у Кам’янському світлофорним регулюванням будуть охоплені всі перехрестя, що мать статус місць концентрації ДТП (виключення – з’їзд з лівобережного мосту, про цю небезпечну ділянку редакція готує окрему публікацію – прим. автора).
Зазначимо, що саме сьогодні, 5 серпня, введено в експлуатацію світлофор на перехресті вулиць Грушевського та Слісаренка (нижче на фото). Також цим літом запрацював комплекс світлофорів на перетині проспекту Аношкіна та вулиці Республіканської. 

Слід нагадати, що світлофори на перехрестях проспектів Свободи та Аношкіна, а також Шевченка і Аношкіна (були встановлені раніше) вже продемонстрували свою ефективність. Кількість аварій у цих місцях концентрації ДТП суттєво знизилась.

Ігор Кузьминський     

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Також читайте: Збив велосипедиста на вул. Медичній та поїхав. Поліція Кам'янського знайшла водія (подробиці)

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров