Важливо: інформація мера Кам’янського стосовно електро-, водо- та теплопостачання мешканців лівого берега (станом на 17:30)

пн, 12/05/2022 - 18:30
Автор: Администратор
Заява мера

Перша заява з цього приводу з’явилась 5 грудня о 16:45 на офіційних ресурсах Андрія Білоусова у соцмережах (дивіться за посиланням).

В ній повідомлялось, що через ворожі обстріли інфраструктури України знеструмлено лівобережну частину країни, у тому числі – споживачів жилмасиву "Лівий берег" нашого міста.

Також у зв’язку із цим без електрики залишилася лівобережна котельня Кам’янського, через що було припинено подачу теплоносія лівобережній частині міста.

В умовах мінусової температури повітря для збереження трубопроводу комунальні служби почали аварійний злив теплоносія (на лівому березі). 

Разом з тим вже о 17:30 оперативно з’явилося нове повідомлення (дивіться за посиланням). В ньому Андрій Білоусов проінформував мешканців, що енергетики відновили подачу електрики на один з важливих об’єктів інфраструктури. З'явилась можливість дати напругу на лівобережну котельню. Наразі комунальники розпочали заповнювати систему теплоносієм. 

Тобто, з урахуванням офіційної інформації, редакція робить висновок: якщо все пройде успішно, мешканці лівого берега будуть із теплом. Також від читачів надходить інформація про часткове відновлення електропостачання лівого берега міста. 

Інформація щодо водопостачання 

За інформацією мера, КП «Аульський водовід» знайшов технічне рішення для безперебійного водопостачання споживачів лівого берега Кам’янського. Разом з тим, в мерії підкреслюють, що ситуація може змінюватися. З цієї причини мешканців лівого берега просять зробити запаси води і поки що не виливати, а поберегти.

Ігор Кузьминський 
    

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров