У Кам’янському «Мазда» влетіла у ворота приватного будинку (подробиці, фоторепортаж)

вт, 09/20/2022 - 15:22
Автор: Администратор
ДТП

Інцидент мав місце вранці 20 вересня на вулиці Січеславський Шлях. 

Репортаж з місця подій

Журналіст з'їздив на адресу, де відбулося ДТП. Автомобіль, який потрапив у аварію, був на місті; пошкодження отримав серйозні. Слава Богу, що сам приватний будинок не постраждав. Удар автомобіля прийшовся на ворота (вони – розбиті вщент).

На місті інциденту журналіст побачив господара дому. Він був не багатослівним. Сказав лише, що на момент аварії його дома не було. Будь-яких претензій на адресу власника «Мазди» не висловлював (у журналіста склалося враження, що сторони між собою вже домовилися). На місті пригоди також були жінка і чоловік. Останній представився другом власника автомобіля. Був категорично проти, щоби фотографували авто. Будь-яких коментарів також давати не захотів. 

Інформація поліції

Згідно з даними Олени Тимченко, старшого інспектора по комунікації  Кам’янського районного управління поліції, за кермом автомобіля «Мазда» знаходився 44-річний чоловік. Серйозних травм в наслідок ДТП він не отримав. Співробітники поліції склали на нього протокол за статею 124 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Від редакції. Приходиться констатувати, що дорожньо-транспортні пригоди стаються у нашому місті досить часто. Заклики бути уважними на дорозі, не перевищувати швидкість, дотримуватися Правил, на жаль на учасників дорожнього руху особливо не діють.     

Ігор Кузьминський
Олександр Серьогін 

 

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров