Жорстке зіткнення авто на Новому мосту: вчимося на помилках інших (відео)

чт, 08/11/2022 - 09:53
Автор: Администратор
ДТП

Коментар експерта.

Цей інцидент мав місце 1 серпня. Відео ДТП з'явилося лише 10 числа, коли компанія «Дніпронет» опублікувала записи веб-камер.

В дорожньо-транспортну пригоду потрапили дві автівки (марки машин з відео визначити важко). На кадрах можна побачити, як один із зазначених автомобілів рухався мостом у крайньому лівому ряду, другий вирішив в цей час здійснити розворот. Наслідки невтішні... До речі, судячи з кадрів, більше пошкоджень у легковика, що їхав прямо: спочатку він здійснив зіткнення з тим авто, що намагалося розвернутися, після чого його кинуло на відбійник. Зупинилося це авто тільки після третього зіткнення (знову з відбійником).

Визначати винних у скоєнні ДТП – справа суддів. Редакція ж звернулася до нашого експерта, викладача водіння автомобіля Віталія Комлева (на фото), щоби він проаналізував цю дорожньо-транспортну пригоду та звернув увагу на помилки, що призвели до таких наслідків. Сподіваємося, що рекомендації експерта допоможуть іншим водіям уникнути аналогічних неприємностей на дорозі.

Думка експерта 

Віталій Комлев почав свій коментар з аналізу дій водія, який намагався розвертатися. Викладач звернув увагу, що за Правилами дорожнього руху на мостах такий маневр взагалі заборонено. Разом з тим, якщо водій цього авто вже і вирішив здійснити таку дію, йому слід було впевнитись, що він пропустив усі автомобілі і нікому не створює перешкоди. До речі, при цьому потрібно було враховувати, що зазвичай немала кількість водіїв рухаються по вказаному мосту далеко не з тією швидкістю, яка зазначена в Правилах дорожнього руху. 

Відносно ж того авто, що рухалося мостом, Віталій Комлев зазначив, що, судячи з кадрів, воно нічого не порушувало. Тим не менш викладач впевнений: якби водій рухався у крайній правій полосі (про що кажуть Правила дорожнього руху), а також обрав більш безпечну швидкість (особливо для тих погодних умов) – зіткнення можна було б уникнути. 

До речі, журналіст свого часу робив запит на адресу поліції відносно аварійно небезпечних місць у Кам’янському. Так ось, мостовій перехід через річку Дніпро має офіційний статус місця концентрації ДТП. Причому зверніть увагу: особливо небезпечні ділянки – в районі річкового порту та острова Зелений. 

Тож будьте уважними та дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

Ігор Кузьминський
   

Зверніть увагу на позначки «УКР» та «РУС» біля логотипу «Наш Репортер» – інформація на сайті доступна українською та російською мовами.

Також читайте: Опубліковано відео ДТП на проспекті Ювілейному: дуже неоднозначна поведінка пішохода (дивіться самі)

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров